Teslimat BilgileriSiparişim ne kadar sürede teslim edilir?
Siparişinizin teslimat süresi gönderici firmanın çalıştığı kargo firmasına göre değişiklik göstermektedir. Siparişiniz kargolandıktan sonra ise kargo takip numarası ile kargonuzu izleyebilirsiniz.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?
Siparişinizin kargo öncesi hazırlık süreci gönderici firmanın iş yoğunluğuna göre değişiklik göstermekle beraber özel ürünler hariç tahmini 5 iş günüdür. Saat 09:00 dan önce verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. Ancak özel üretim ürünler veya stok tükenmesi durumları için tedarik süreci değişkenlik gösterebilir.

Kargomun durumunu nereden takip edebilirim?
Kargonuzu, anasayfa dan oturum açıp, hesabım sayfasına giderek, solda ki menüyü takip ederek kargo takip butonuna tıklayarak izleyebilirsiniz.
 
Hangi kargo firmalarıyla çalışıyorsunuz?
Yurtiçi gönderilerinde tedarikçi firmaların sözleşmeli olduğu firmalar ile çalışılmaktadır. Siparişlerim bölümünden firmanın hangi kargo ile çalıştığını görebilirsiniz. Çalışılan bazı kargo firmaları: Trendyol Ekspres, Hepsijet, Yurtiçi Kargo, Mng Kargo, Aras Kargo, Sürat Kargo…
Kargomu teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
Kargo şirketinden paketinizi teslim alırken gönderide açılma, yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer paketiniz hasar görmüş bir şekilde gelmişse, gönderiyi teslim almadan önce kargo firmanızdan hasar tespit tutanağı alarak 7 gün içinde firma yetkililerine durumu bildiriniz.
 
Kargom geldiğinde teslimat adresinde değildim, ne yapmalıyım?
Belirtilen adreste bulunamadığınız durumunda; siparişiniz en yakın kargo şubesine teslim edilir. Sipariş numaranız ile birlikte kargo firmasına başvurarak teslimatın yeniden gönderilmesini talep edebilir ya da en yakın şubeden teslim alabilirsiniz.
*Siparişinizin iade edilmemesi için 3 gün içerisinde (Kargo firmasına göre değişkenlik gösterebilir) gönderinizi belirtilen kargo şubesinden almalısınız.
  
Farklı veya Aynı zamanlarda verdiğim siparişler birlikte gönderilebilir mi?
Her siparişiniz ayrı bir gönderi olarak değerlendirilmektedir. Farklı zamanlarda verdiğiniz siparişlerin aynı anda teslim edilmez.
Ürünlerin tedarikçisinin farklı firmalar olduğu durumlarda kargolar ayrı ayrı hazırlanıp gönderilmekte dolayısı ile aynı anda teslimat mümkün olmamaktadır.